Gazikent; Sektöründeki en güncel ve gelişmiş uygulamaları izleyerek üst düzey kalite standartlarında çözümler üretebilme, müşterilerinin işini kendi işi gibi sahiplenme, alanında en iyi olup müşterilerine güven duygusunu aşılama, müşteri istek ve amaçlarına odaklanarak maksimum verimliliği sağlama prensiplerini kurumsal değerleri edinmiştir.

Müşterilerine her zaman özenli hizmet sunmanın yanı sıra, üretim kalitesini ve teknolojisini sürekli olarak ileriye taşıyan şirketimiz, dünya standartlarına uygun ürünleriyle, alüminyum sektörünün hızla büyüyen firmaları arasında yer almaktadır.

Gerekli kalite belgelerinin tümüne sahip ve deneyimli personeli ile geleceği öngörebilen şirketimiz her geçen gün tüketicinin ve piyasanın ihtiyaçlarına yönelik başarılı Ar-Ge çalışmalarıyla yenilenerek yoluna devam etmektedir.

Yaptığı yatırımlarla kısa sürede sektörün alüminyum profil ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir kapasiteye ulaşan şirketimiz geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Şirketimizi daha yakından tanıtmak ve üretim tesislerimizi ve üretim kalitemizi yerinde görmenizi sağlamak için sizleri fabrikamızda görmek isteriz.
Adres: Organize Sanayi Bölgesi 26.Sokak No:16/A (Cezaevi Karşısı) Lefkoşa / KKTC
Tel: 0090 392 225 73 01     Fax: 0090 392 225 7624
e-Mail: info@gazikenttradingltd.com
+90 533 834 2621